Jesień w Tri Talent Team

Skończyły się wakacje, wypoczęci wróciliśmy do grupowych treningów w Tri Talent Team. Z radością możemy powiedzieć, że nasza sportowa rodzina urosła. Do klubu przyłączyli się nowi zawodnicy. Paulina, Agata, Maks, Kuba – witamy!

Małej modyfikacji uległ grafik treningów grupowych i tym razem biegamy w czwartki pod czujnym okiem trenera  Michała.

Rozpoczęliśmy sezon uczestnictwem w Gdańskim Teście Coopera w dniu 26.09.2019r.  Trenerzy już wiedzą jaki poziom wytrenowania reprezentuje każdy zawodnik i mają punkt wyjścia do dalszej pracy nad ich rozwojem sportowym. Oczywiście dużo też zależy od zaangażowania młodych sportowców w pracę nad sobą i od uczestnictwa w zajęciach.

Trenujemy i startujemy w zawodach

W dniu 13 października 2019r. trener Michał i nasi podopieczni z sukcesem wzięli udział w Biegu Oliwskim. Na podium mogliśmy oklaskiwać trenera Michała (2. Miejsce open na 10km), Doriana Horsten (2. miejsce open na 5km), Bastian Horsten (1. miejsce w kat. 16 – 17 lat) oraz Tymona Horsten (1. miejsce na 1200m). Ponadto startowali również Tymon Jarmołowicz i Kuba Wiśniewski na dystansie 400m, zajmując kolejno 4. i 7. miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy

Chętnych zawodników w wieku 7-18 lat zapraszamy na trening próbny! Wystarczy napisać maila na info@tritalentteam.pl, aby otrzymać wszystkie potrzebne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.