Regulamin licytacji Tri Talent Team, MKON i NIdzicki Fundusz Lokalny

Regulamin licytacji Tri Talent Team, MKON i NIdzicki Fundusz Lokalny

Listopad 2021

 

 1. Tri Talent Team wystawia na aukcję cały miesiąc treningów w naszym klubie w Gdańsku (dla młodzieży od 7 do 19 roku życia).
 2. Wylicytowana kwota zostanie w całości przekazana jako darowizna na cele statutowe Nidzickiego Funduszu Lokalnego https://www.funduszlokalny.nidzica.pl, na rzecz którego działa współorganizator akcji Marcin Konieczny https://niemaniemoge.pl
 3. W ramach licytacji można wygrać 1 miesiąc treningów w gdańskim Tri Talent team dla dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat. 
 4. Licytacja rozpoczyna się od kwoty wywoławczej 100 zł. 
 5. Licytacja odbywa się przez wstawienie w komentarzu pod postem otwierającym aukcję konkretnej kwoty wyższej od poprzedniej (z poprzedniego komentarza lub wywoławczej, gdy jest to pierwszy komentarz). 
 6. Liczą się jedynie kwoty będące komentarzem pod postem samej aukcji. Pomijane są kwoty wstawione jako odpowiedź na czyjś już zamieszczony komentarz – takowe będą usuwane. 
 7. Z komentarzy pod postem otwierającym aukcję usuwane będą wpisy nie będące ofertami licytacji. Ewentualne pytania i niejasności będą rozwijane w jednym, specjalnie ku temu przeznaczonym, komentarzu pod postem otwierającym aukcję.
 8. Licytację uznaje się za zakończoną w dniu 26.11.2021 o godz. 24:00. 
 9. Osoba, której oferta licytacji po tym czasie będzie figurowała jako ostatnia, zobowiązuje się do kontaktu z https://www.funduszlokalny.nidzica.pl i uiszczenia wylicytowanej kwoty w sposób wskazany przez Fundację.
 10. Zwycięzca aukcji zobowiązuje się do przesłania kopii dowodu wpłaty na adres info@tritalentteam.pl oraz wszelkich potrzebnych danych kontaktowych do siebie, aby móc ustalić przebieg wylicytowanych treningów.
 11. Tri Talent Team, po otrzymaniu potwierdzenia wykonania wspomnianej wyżej wpłaty, zobowiązuje się do umożliwienia odbycia 1 miesiąca treningów triathlonowych na terenie Gdańska (pływanie: 2x w tygodniu, rower: 1x w tygodniu, bieganie: 1x w tygodniu, trening ogólnorozwojowy: 1x w tygodniu) przez 1 osobę w wieku 7-19 lat, wskazaną przez zwycięzcę aukcji. Zwycięzca aukcji może wybrać 1 dowolny miesiąc od grudnia 2021 do maja 2022 włącznie.