Sława – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa Polski

Kulminacją sezonu była Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (OOM), MP Juniorów i MP Młodzików 2019 w Sławie w dniach 10 i 11 sierpnia 2019.

Bastian Horsten z Tri Talent Team był jednym z dwóch reprezentantów woj. pomorskiego podczas OOM. Bastian miał do pokonania 600 m pływania – 16 km roweru – 3 km biegu.

Tymon Horsten wystartował w Mistrzostwach Polski Młodzików (14-15 lat) na dystansie 400 m pływanie – 8 km rower – 2 km bieg.

Tymon zajął 25. miejsce, a Bastian 17., co plasowało się mniej więcej w połowie stawki. Zdobyte podczas tych zawodów doświadczenie na pewno będzie cenne w przyszłych startach braci.

Dorian Horsten został wicemistrzem Polski, pokonując 18 rywali. Dorian ścigał się na dystansie sprint – 750 m pływanie – 20 km rower – 5 km bieg. Zakończył rywalizację z czasem 1:02:19. Ten sukces jest wynikiem konsekwentnej pracy Doriana pod okiem trenera Szymona Dolegi. Mimo przeciwności losu na początku sezonu, Dorian szybko się się pozbirał i wrócił do treningów, czego efekty mogliśmy zobaczyć w niedzielę. Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.