Jarek

Pływanie, rower, bieg. Wydaje mi się, że łącznie wszystkie te dyscypliny uzupełniają się, równomiernie stymulują organizm do wysiłku. Nie jest to bez znaczenia w rozwoju młodego człowieka. Tri Talent Team jest jedynym klubem w Gdańsku, który umożliwia takie treningi dzieciom i młodzieży bez względu na poziom. Nie ważne jaki cel chcą osiągnąć. Sportowy czy bardziej ogólnorozwojowy.

Dorota i Łukasz

Wybraliśmy dla Tymka Tri Talent Team z uwagi na formę sportów oferowanych podczas treningów. Zależalo nam na znalezieniu zajęć, które będą równomiernie wzmacniać wszystkie partie ciała: nogi, ramiona i kręgosłup. Poza tym, już po pierwszych zajęciach okazało się, że Tri Talent Team tworzą bardzo pozytywni i zaangażowani ludzie, którzy widać oddają organizacji zajęć całe serce.

Bartek

Trenuję w Tri Talent Team, bo mogę tu połączyć wszystkie moje sportowe pasje i przy tym dobrze się bawić. Lubię thriatlon, bo żadna inna dyscyplina sportu nie jest do niego podobna. Najbardziej w triathlonie lubię kolarstwo, bo to moja pierwsza miłość.

Tymek

Trenowanie w TRI Talent Team jest fajne, bo można ciekawie spędzać czas, poznać inne osoby i się dobrze zmęczyć. Z trzech dyscyplin triathlonu najbardziej lubię rower, bo jeździmy na świeżym powietrzu i trenerzy wybierają bardzo ciekawe trasy.

Paulinka

W Tri Talent jest super. Uwielbiam  tak aktywnie spędzać czas z ekipą. Trenerzy są bardzo fajni. Poświęcają nam dużo uwagi.

Julia

Trenowanie w Tri Talent Team jest fajne, bo jest sympatyczna atmosfera, a trenerzy wiedzą czego wymagać od zawodnika.

Dorian

Próbowałem różnych dyscyplin sportu i triathlon najbardziej przypadł mi do gustu, bo jest wszechstronny i nie ma w nim miejsca na nudę. Każda z trzech dyscyplin triathlonu ma w sobie coś wyjątkowego i sprawia mi przyjemność szlifowanie umiejętności w każdej z nich

Kuba

W TTT jest zawsze miła atmosfera. Treningi są różnorodne; jest więcej ciekawszych ćwiczeń niż w szkole. Dlaczego triathlon? Bo wyróżnia się na tle innych dyscyplin. Najbardziej w triathlonie lubię bieganie, bo daje mi najwięcej satysfakcji po skończonym treningu.

Joanna

Wybrałam dla mojego syna Tri Talent Team, bo sama uprawiam triathlon i wiem, że ta dyscyplina sportu tak samo jak wiele wymaga, to też uczy. Wymaga systematyczności, dobrego zorganizowania. Uczy wytrwałości, samodyscypliny. Kształtuje charakter. Sam sport daje szansę na zagospodarowanie wolnego czasu, na naukę zasad fair play. Ponadto możliwość uprawiania jednocześnie pływania, kolarstwa i biegania w grupie rówieśników pozwala na […]